22 ANNETTE DR

MELBOURNE, Florida 32904 · Brevard County · Parcel 28 3602-03-A-12

$42 060
Assessed Value
$92 090
Market Value
Annual Tax
$17 060
Taxable Value
Ownership
OwnerBuyno Jerome
Mailing Address22 Annette DR Melbourne FL 32904
Property Details
Year Built1972
Living Area671 sq ft
Lot Size10 890 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$42 500
Just (Market) Value$92 090
Assessed Value$42 060
Exemptions-$25 000
Taxable Value$17 060